Get Adobe Flash player

O nas

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dotychczasowym wykonawstwem. Budujemy solidnie i fachowo, o czym przekonali się nasi zleceniodawcy. ZHPU „B-Z” wykonuje między innymi usługi i roboty budowlane z zakresu: budowa pod klucz (domy jednorodzinne, obiekty biurowe, usługowe czy użyteczności publicznej), remont, modernizacja i docieplenie budynku, wykończenia wnętrz, układanie kostki POLBRUK i granit.

Oferujemy remonty mieszkań i co za tym idzie typowe usługi wykończeniowe jak: układanie glazury czy tapetowanie i malowanie. Posiadamy własny sprzęt budowlany co pozwala nam kompleksowo świadczyć usługi oraz być konkurencyjnym na lokalnym rynku (min. własny transport).

Jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej i wieloma kontaktami z hurtowniami i producentami, możemy zaoferować naszym Klientom tanie materiały budowlane dzięki czemu możemy zredukować Państwa koszty oraz zaoferować konkurencyjne ceny na roboty budowlane. Jeśli interesuje Państwo budowa domu jednorodzinnego lub chcieliby Państwo zlecić wykonanie innych usług budowlanych profesjonalnej, rzetelnej firmie budowlanej, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Państwa dokładny kosztorys budowy domu lub wykonania usługi. Budownictwo jest naszą pasją. Po nas nie trzeba poprawiać! .